TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku První obecní web podle W4D!


[1] Vložil(a): cross, 2003-04-21, 14:57 Solo | MuteČtenáři: ---

Podotknul bych jen, že i můj dobrý dojem z toho, jak je stránka udělána, kazí nejméně sedmnáctinásobné použití slovesa "být" hned na úvodní stránce. Při čtení jsem si vzpomněl na příklad z učebnice češtiny někdy ze šesté třídy ZŠ, poučující o tom, že ono sloveso by se autor měl snažit používat jen v případech nezbytných, nikoli ve všech.

Jinak ale tleskám.

[2] Vložil(a): Jan Kučera, 2003-04-25, 21:00 Solo | MuteČtenáři: ---

No dogma jsem cetl a vcelku s nim souhlasim, ale tohole davat jako priklad pouzitelneho webu je hoodne odradujici ... jako mozna ze ty stranky vytvoril clovek kterej rozumi standartum ale z grafikou asi kamarad neni :(

btw jediní čím by moje weby asi neprošli dogmatem jsou asi moje tabulky :) tedka delam na projektu takovej skolni intranet, pristupnej i z venku( ja jsem student toho gymnazia pro ktere to delam) tak az dopisu php kod stranky tak mozna to prekopu aby to bylo podle standartu Dogma :) jo jinak url je zatim http://www.gymvp.cz/~kuceraj/gvp-local/ , zatim nekamenovat pls za validitu kodu zatim jsou to prvni "pokusy" nez bude zahajen officialni provoz urcite to bude validni :)

[3] Vložil(a): Pavel [web], 2003-05-04, 14:17 Solo | MuteČtenáři: ---

Tima znam a musim uznat, ze zapracoval:) Kazdopadne - k Janu Kucerovi - ne kazdy vyvojar stranek je designer! A mala obec, jakou Bludov pravdepodobne je, je rada, ze vubec nejake stranky ma. A CSS ten zbytek zaridi :)

[4] Vložil(a): Pavel [web], 2003-05-04, 14:18 Solo | MuteČtenáři: ---

Coz mi pripomina - stranky meho rodneho mestecka Cernosice (http://www.cernosice.cz) jsou naprosto nepristupne, osklive a nepouzitelne! (pokud mate cokoli jineho nez IE)

[5] Vložil(a): PePPer, 2003-10-08, 16:14 Solo | MuteČtenáři: ---

Stranky jsou moznza pristupne ale krome grafiky bych si pohral s CSSkem. Odsazeni od leveho a praveho okraje boxu by tomu neuskodilo, zmenit padding a margin novinek taky ne. Treba bych pak nemusel skrolovat ve dvou smerech. Pokud neni autor kamarad s grafikou nevadi. Ja taky ne ale, dodrzet zakladni pravidla typograficka by melo byt na takovychto webech podminkou.

[6] Vložil(a): radek, 2004-03-30, 09:28 Solo | MuteČtenáři: ---

Hm, zkuste si zvětšit písmo Velikost textu - Největší. Hotová katastrofa. Zas tak dobré mne to nepříde. Pro upřesnění, sedím zrovna u stroje s MSIE 5.0.

[7] Vložil(a): matoborko [web], 2004-07-01, 00:43 Solo | MuteČtenáři: ---

no neviem co si mysliet o tom webe..predsa len..graficky stranka velmi kriva a to specialne upozornenie na autora clanku na nejaky dokument - odkukal niekde na ms.com ...


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]