TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku Proč jsem přestal mít rád pooh.cz


[1] Vložil(a): -potapnik- [web], 2003-04-29, 20:39 Solo | MuteČtenáři: ---

Presne tak. Pooh byl zpocatku (*redaktori* byli MedvidekPu, Darkmaster a 3 dalsi) docela dobre ctivy. Uz jenom z toho duvodu, ze clanky mely urcitou uroven. Skoda :-(

[2] Vložil(a): Jiří Bureš [web], 2003-04-30, 07:50 Solo | MuteČtenáři: ---

Nezbývá než souhlasit. Myslím si, že by to chtělo obsah pořádně vydestilovat - ze zkvašené kvantity dostat trochu čiré kvality ;-)

[3] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 07:58 Solo | MuteČtenáři: ---

Pánové, pánové, proč tedy nečtete blogy těch lidí co je chcete číst? Jsou na pooh.cz snadno dostupné a snadno vydestilované.

[4] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 08:08 Solo | MuteČtenáři: ---

Pixy, mimochodem, trochu objektivity by neuškodilo.

SPORT se na homepage neobjevuje, takže jak můžeš tvrdit že každý druhý článek je o hokeji? To chodíš na sport.pooh.cz? Pak je to fajn, protože to je sportovní blog.

Kvantita? Padesát? Těžko. na homepage jich jde maximálně do desítky. Pokud ale budeš počítat články v blozích jednotlivých lidí, tak jistě - ale to je musíš jeden po druhém prolézat.

Ztráta ksichtu? Od samého počátku tam byly články o čemkoliv.

Normální ezin? Pooh je BLOG of BLOGs - homepage je výkladní skřín blogů nějakých cca. 15 lidí.

[5] Vložil(a): Arsinoe [web], 2003-04-30, 09:21 Solo | MuteČtenáři: ---

Nejsem na pooh dlouho a patřím k těm zcela neodborným a nekvalitním autorům. Nejsem žádný Shakespeare, a proto jsem na homepage vylezla jen čtyřikrát, když jsem měla pocit, že moje sdělení obohatí národ. Ale psaní mě baví a tak řádím ve svém chlívu.

Jsem z tipů naprosto netechnických, které baví čtení zcela jiných textů, než jsou politické rozbory a články plné cizích počítačových výrazů. To má za následek, že se nudím při pohledu na blogy uznávaných in autorů, kteří jinde slaví úspěch. Neznamená to ale, že jsou špatní.

Pooh se za krátkou dobu, co tam jsem, vyvíjí. Najdeš tam technické články, osobní blogy a samozřejmě i pár nekvalitních a nečtivých slátanin. I já jsem se mnohokrát divila, co tím chce vlastně autor říci a proč s tím leze na hlavní stránku.

Ale nikdo není dokonalý.

Také patříš a uznáváným bloggerům. Já bych tady ale pro sebe našla jen máloco ke čtení. Mám si kvůli tomu napsat do chlívku, že Pixy stojí za houby?

[6] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 09:53 Solo | MuteČtenáři: ---

Myslím že vím v čem je Pixyho problém - on totiž čte POOH jenom přes RSS - a v RSS se pochopitelně objevovalo úplně všechno, tj. včetně záplavy sportovních věcí, které by normálně neviděl ani omylem.

Ale jinak je Pixy určitě hodnej kluk. Já si tyka v jeho jablečným blogu nepřečtu nic, protože je to zcela k ničemu a o ničem :)

[7] Vložil(a): pixy, 2003-04-30, 10:12 Solo | MuteČtenáři: ---

Pooh>

- Já nechodím na homepage Pooh.cz, já si denně procházím RSS pooh.cz. A tady je každý druhý článek o hokeji

- Počet příspěvků v RSS je opravdu v rámci několika desítek denně

- Pokud RSS Pooh.cz nijak nekoresponduje s obsahem Pooh.cz, tak je to vážná chyba, nepochopení smyslu RSS a další mínus

Dokud jsi mi teď neřekl, že na úvodní straně Pooh.cz není všechno, co se na Pooh.cz objeví, tak jsem to nevěděl - a asi bych to ani nikdy nepostřehl.

Arsinoe> Tvůj blog neznám, vyjadřoval jsem se k obsahu pooh.cz.

Asi to všechno plyne z toho, že je v tom poměrně zmatek a vůbec jsem nepochopil strukturu a fungování pooh.cz. Což ale není omluva, ale další mínus.

Mě blogy Mahuleny, Kostěje, Mishaka atd. nijak nezajímají. Já jsem vždycky chodil jen na Pooh.cz; co nebylo tam, o tom jsem se nikdy nedozvěděl. Jestli ty malilinkatý odkazy vpravo (blogy/chlívky) mají být hlavní rozcestník, tak upozorňuji, že jsem na cokoli z toho *v životě nekliknul* - a ani mě nikdy nenapadlo, že bych to měl udělat. A rozhodně bych nečekal, že tam může být něco, co na se na homepagi Pooh.cz nikdy neobjevilo. Takhle přece web nefunguje (ani eziny, natož blog)...

A především> Ve svém příspěvku jsem jen vysvětlil svůj pohled na to, proč se *MNĚ* přestal líbit jeden web. Tedy rozhodně žádná objektivní informace. Jediné, co není subjektivní pohled, je to, že Pooh postupně překrystalizoval z blogu do standardního ezinu - to je prostě fakt. Kromě vlastního prohlášení se za blog již postrádá všechny atributy pro blog typické. Myslím, že toho by se každý bloger měl vyvarovat, chce-li zůstat blogerem. Kdokoli (samozřejmě) může blogerem přestat být a stát se vydavatelem vlastního ezinu - pak je ovšem možné (pravděpodobné?) že JÁ ho přestanu číst (jestli to tak bere ještě někdo jiný ovšem nijak nepředjímám).

Jsi si Pooh OPRAVDU jistý, že každý tvůj web chápe tak, jak si přestavuješ? Jsi si jistý, že každý pochopil, že www.pooh.cz/ je jen neúplný, částečný výcuc z hlavního obsahu skrytého v různých podkolonkách? Že kdo chce vidět všechno, s homepagí si nevystačí? Že drtivá většina těch stovek anonymních čtenářů, kteří vidí jen to, co stojí na úvodní stránce, chápe ten web stejně jako ty, který před sebou vidíš celou jeho strukturu?

Nepopírám, že je to možné. Že jsem jediný exot, který Pooh.cz vůbec nepochopil. Při mém exaktním vzdělání je to dokonce pravděpodobné - často se mi stává, že věci vidím úplně jinak než většina. Ale to nic nemění na tom, že můj příspěvek byl čistě subjektivní a že se mi web Pooh.cz (při *mém způsobu jeho používání*) přestal líbit.

[8] Vložil(a): pixy, 2003-04-30, 10:18 Solo | MuteČtenáři: ---

Pú> Koukám, že naše příspěvky se minuly :) Ano, čtu si Pooh přes RSS - a jak už jsem psal, pokud RSS webu obsahuje něco diametrálně odlišného než web samotný, je to velká chyba.

A můj "jablečný blog" má přesnou cílovou skupinu, je pochopitelné (a je dobře), že když do ní nepatříš, jeho obsah tě nezajímá. Bo tak je to spravne, to ma byt. ;)

[9] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 10:18 Solo | MuteČtenáři: ---

Pixy, RSS, to které si zapíšeš na homepage, obsahuje KOMPLETNÍ přehled článků z POOH.CZ - původně obsahovalo jenom přesně to co je na homepage, po několika desítkách mailů žádajících ať je tam VŠE, tam bylo dáno vše. Takže je to z tvé strany spíš nepochopení :)

CO se týče tvého dalšího slovního elaborátu - netrápí mě že něco nechápeš a nemíním v tom smyslu nic dělat - pooh je blog of blogs a pokud si jednotliví bloggeři nebudou aktivně hledat své místo na slunci a své čtenáře, tak je to jejich mínus - pooh jim k tomu nabízí určité prostředky, včetně toho, že v každém článku bloggera uvádí, že ten člověk má VLASTNÍ blog na specifické adrese.

Takže to vpravo určitě není hlavní rozcestník... Prioritní je obsah, ně nějaké linky.

[10] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 10:20 Solo | MuteČtenáři: ---

"pokud RSS webu obsahuje něco diametrálně odlišného než web samotný, je to velká chyba"

víš, to je zajímavé - ještě před cca. 2 týdny RSS obsahovalo něco diametrálně odlišeného než WEB samotný - pak obsahovalo přesně to co obsahuje celý web, tj. VŠECHNY články (respektive 30 posledních, nikoliv tedy, jak naznačuje, že je těch 30 nových) - protože se to hodně lidem nelíbilo a chtěli to tam mít komplet.

Takže teď vlastně RSS je dle tvého pojetí SPRÁVNÉ a přesto to kritizuješ :)

[11] Vložil(a): pixy, 2003-04-30, 10:26 Solo | MuteČtenáři: ---

Pú> OK. Uznávám, že teď už je mi spousta věcí jasnějších. Ale nemyslíš si, že by nebylo od věci napsat to taky přímo na homepage? Jak se běžný čtenář dozví, cos mi tu právě vysvětlil? O tom, že Pooh.cz je "blog (z) blogů" tam nestojí ani slovo a já to dodneška netušil (měl jsem o struktuře Pooh.cz prostě úplně jinou představu). Myslím že aspoň podtitul "BLOG of BLOGS", jak to nazýváš, by vše výrazně osvětlil.

Zkus se, Dane, někdy OPRAVDU nezaujatě podívat na homepage pooh.cz a co nejvíc zapomenout na všechno, co víš o tom, co je pod ní. Představ si, že jsi na tom webu poprvé a zkus pochopit o čem je, jaká je jeho struktura, jak vlastně funguje. V patičce tvrdíš, že se snažíš maximálně dodržovat W4D - v tom případě si znovu přečti bod 5. Především první dva odstavce http://www.pixy.cz/dogmaw41/cs/details-05.html

[12] Vložil(a): pixy, 2003-04-30, 10:30 Solo | MuteČtenáři: ---

To je zábavné. Jedeme tady diskusi ob jeden příspěvek :)

ad RSS> Když říkám, že RSS má kopírovat obsah webu, vycházím z předpokladu, že to dělá taky (a především) homepage. OK, možná je RSS v pořádku - ale v tom případě je v nepořádku úvodní strana. Pokud jsem z ní nepochopil, co na webu najdu a o čem celý je, není chyba na mé straně ;)

[13] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 10:32 Solo | MuteČtenáři: ---

Pixy, a co když se tím prostě nechci prozatím zabývat? Co když tomu záměrně nechávám volný průběh a na existenci samostatných blogů upozorňuji jinak, než polopatickým vysvětlením, které by pouze zabíralo místo na homepage?

Prostě se tomu nechává přirozený vývoj, částečně také proto, že pooh nevznikal plánovitě, neměl žádný podnikatelský záměr a vyvíjí se tak jak přicházejí vnější i vnitřní vlivy.

Například dokud bylo autorů pár, nebyl problém nechat na homepage všechno - jakmile jich začalo být víc, byla by to sebevražda.

Ty dvě věci, www.pooh.cz vs. jednotlivé blogy, prostě mají žít částečně vlastním životem.

[14] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 10:35 Solo | MuteČtenáři: ---

Proč by byla v nepořádku hlavní strana? Prostě vybírá to nejužitečnější a to co lidé chtějí dát ven (a má to smysl dát ven) - prostě to tak je. Je to špatně? Pak by homepage musela obsahovat všechno, včetně třeba desítky článků o sportu najednou - přesně to co nechceš. RSS je datový kanál a podle jeho uživatelů MÁ obsahovat všechno, protože nechtějí mít zapsaných více rss (byť každý z blogů i částí pooh má vlastní RSS).

Jak už jsem psal, prostě se to rodí, žije, co bylo pravdou včera, nemusí být pravdou zítra. A pokud chceš o webu něco vědět, přečti si tiráž :)

[15] Vložil(a): pixy, 2003-04-30, 10:47 Solo | MuteČtenáři: ---

Pú: "Prostě vybírá to nejužitečnější a to co lidé chtějí dát ven (a má to smysl dát ven) - prostě to tak je. Je to špatně?"

Není to špatně. *JEDINÉ*, co je na tom špatně, je, že tenhle fakt víš ty, ale uživateli ho nesdělíš.

[16] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-04-30, 10:53 Solo | MuteČtenáři: ---

A co mu mám PIXY sdělovat? Uživatel buď bude chodit na www.pooh.cz - pak tam chodí pro to co tam je (a tam není blog, je to opravdu spíše e-zine). Nebo si najde oblíbeného autora, z jeho článku snadno zjistí že má svůj BLOG a bude chodit do jeho BLOGu.

[17] Vložil(a): L.Gombos, 2003-04-30, 10:53 Solo | MuteČtenáři: ---

Já jsem také nevěděl, že na pooh.cz je několik homepage. Čtu titulní stránku a co je pod ní, to nevidím. Myslel jsem, takhle k webu přistupují všichni uživatelé: předpokládají, že co je uvnitř, je i na titulce.

[18] Vložil(a): pixy, 2003-04-30, 11:44 Solo | MuteČtenáři: ---

Gombos> Uff, jsem rád, ze nejsem sám.

Pú> Dane, nemusíš nikomu sdělovat vůbec nic. Pokud ale stojíš o to, aby uživatelé pochopili, že na pooh.cz je toho víc, než jen články, které vidí na úvodní straně, měl bys jim to nějak říct. Pokud je ti to ale jedno, pak opravdu nikomu nic nemusíš vysvětlovat. To je čistě tvoje věc. ;)

[19] Vložil(a): Mahulena [web], 2003-04-30, 12:34 Solo | MuteČtenáři: ---

Ja take patrim k tem neodbornym a nekvalitnim autorum, verejne priznavam, ze nesesmolim jediny clanek o RSS, CSS, PHP, ASP, XML, PDA, C++ a nevimjakych dalsich pro mne "nudnostech", kterym absolutne nerozumim, ani politicke komentare nedelam, protoze se k tomu jednak necitim kompetentni a jednak mne to nebere a nevenuji se spouste dalsich oboru, ktere mohou byt pro nekoho prioritni.

Jen si jen tak radim, protoze to mam povoleno a nikdo mne nenuti honit ctenost, dodrzovat nejaka pravidla, ktera zatim u bloggovani neexistuji, ale ktere nekolik iniciativnich aktivistu chce mermomoci zlatat a prosadit. Proste si me vyplody nekdo precte,nebo taky ne. Tesi mne kdyz jo, nehazu si to, kdyz ne:-)

Vitam kazdy nazor a take si komentuji co chci. Pixy.cz se mi libi, clanky, kterym rozumim maji svih, vtip, pointu. Pak jsou tady clanky o oborech, kterym nerozumim a vubec mi to nevadi, proste je neprectu:-)Uznavam ale, ze jsou to stranky venovane webdesignu a jelikoz je to obor, ktery je pro mne span. vesnice, nemuzu komentovat hodnotu a kvalitu prispevku.

Pooh.cz se mi ovsem libi. Je i pro takove nezasvecene IT laiky jako jsem ja. Neni predurcen nekolika vyvolenym a zasvecenym, najde si neco pro sebe dite, ucitelka, policajt, marketak, hospodynka na MD, zdravotnik, pubescent, novinar, velky boss, komik, sportovec, nezamestnany, bagrista, sekretarka, vojak, filmfanda, inet zacatecnik i pokrocilec a klidne i programator, grafik, bezpecak, admin, webdesigner...Krom ruznych prispevku,ve kterych se lehce zorientuje v prehlednych rubrikach a chlivcich zde najde i ruzne sluzbicky a uzitecnosti, to vse mi pripada hrave, fajn a user friendly a nechapu, proc se do pooh porad nekdo navazi a snazi se pretvorit pooh k individualnimu obrazu svemu, viz dalsi clanky a noticky na Internetu. Prave proto, ze je kazdy autor jiny a sverazny a hlavne svobodny a hravy, je zde prostor pro to, ze kazdy ma sve fandy a sympatizanty, jako i ja sama mam sve oblibence, kterych clanky si nedockave chodim precist uz do redakcniho systemu. A predstavte si, ze zrovna Security sekce k nim nepatri:-)

Hezky den

Mahu

PS:Vidim,ze nejsem sama,kdo se prisel zastat naseho lesa, kdyz nas sem prijde vice, asi vam tady vytvorime diskusni rekord:-)

[20] Vložil(a): Ghost [web], 2003-04-30, 12:43 Solo | MuteČtenáři: ---

Teda, nerad Vás ruším ve Vaší dišputaci, ale já prostě něco napsat musím (to nic, to je závislost...:)

Ve většině věcí souhlasím s Pixym.

Od začátku chodím jenom na houmpejč, protože jsem si myslel, že, tak jako u ostatních blogů, tam najdu všechny příspěvky. A protože většinou mne nic neuchvátilo (kromě vyjímek, na které jsem stejně skočil linkem od jinud) tak jsem na Půa přestal chodit úplně.

RSS nepoužívám (na rozdíl od ostatních si ty hromady stánek prostě projdu, já vím jsem masochista :) a tak nemám možnost vidět všechny příspěvky, což je asi škoda ?

A že ty odkazy po straně jsou separátní blogy? Tak to jsem fakt nepochopil (a to nejsem debil, teda snad :). A asi je to škoda, protože na osobních blozích se najde spousta čtiva.

Zdar a FW zvláště !

[21] Vložil(a): Leo, 2003-04-30, 12:54 Solo | MuteČtenáři: ---

No ja nejsem zadny dlouholety obyvatel virtualniho sveta blogu, ale opravdu nechapu, proc je tenhle prispevek a diskuze na blogu venovanemu Webu a CSS. Leo

[22] Vložil(a): vrabcak, 2003-04-30, 14:37 Solo | MuteČtenáři: ---

leo: Asi proto, ze pooh je odstarsujici priklad jak udelat neprehledny web.

Drive to byval aspon fajn blog, dneska kvantita vyrazne prevysuje kvalitu. Prirovnani k svetu namodro je docela trefne.

Na pooh uz nechodim, jedine kdyz najdu zajimavy odkaz odnekud odjinud. Skoda :-(

[23] Vložil(a): L.Gombos, 2003-04-30, 15:38 Solo | MuteČtenáři: ---

Pooh.cz je dobrý web, a proto na něj chodí stovky (tisíce?) lidí. Jde ale o to, že je šíleně nepřehledný, a nemá žádný řád. Prostě by to chtělo pořádný redesign.

[24] Vložil(a): LokoN, 2003-04-30, 17:07 Solo | MuteČtenáři: ---

Tak to je Blog of blogs? Aha, no dobry ze se to clovek dozvi tady =) Me se ten web nelibi uz pro ty carkovane orameckovane divy.

[25] Vložil(a): David Bureš [web], 2003-04-30, 17:34 Solo | MuteČtenáři: ---

uz jsem to psal v diskuzi na blogu na converteru a ted to pixy pekne shrnul. donedavna jsem netusil, ze na HP nenni vse co na webu, az jsem se divil, jaktoze v rss je tolik hokeje a pak mi to doslo. mozna by neskodilo kazdymu blogu udelat vlastni rss

a opravdu by neuskodil redesign

a rozdelovani dlouhych clanku mi nevadi, blog je pak prehlednejsi .. na http://www.websky.cz se snazim rozdelit jen ty opravdu dlpouhe clanky a clanky obsahujici obrazky

[26] Vložil(a): Pavel [web], 2003-04-30, 18:45 Solo | MuteČtenáři: ---

2Pooh:

Ne ze bych tomu rozumnel, ale..

Proc neudelas stranku pro nastaveni RSS? Uzivatel si zvoli, ktere chce hlidat a on mu podle toho da prislusny odkaz typi

http://pooh.cz/rss.php?kanal=xxx...yyy...zzz

A vsichni budou spokojeni, ne? Krome toho do kazdeho chlivku budes moci rovnou dat link RSS TOHO CHLIVKU apod.

Jinak Pooh je podle mne neprehledy a velice slatany i na titulni strance. Sem tam se tam ale objevi neco dobreho ke cteni. Mam ale jine oblibebence :-P

[27] Vložil(a): Marek Prokop [web], 2003-04-30, 19:45 Solo | MuteČtenáři: ---

Pixy a spol. mají pravdu, že orientace na Pooh.cz by mohla být trochu intuitivnější. Novým uživatelům by to asi pomohlo. Pů a spol. mají také pravdu, že někdy je lepší nechat věcem volný, spontánní průběh.

Mimochodem, stejný princip, tj. výběr z aktuálního obsahu na titulce + kompletní obsah v jednotlivých rubrikách, mají prakticky všechny novinové a magazínové weby (ale i třeba Google News), které publikují víc než pár článků denně a mj. to tak má i populární a Pooh.cz v mnohém podobný Kuro5hin. Čekal bych tedy pro toto uspořádání větší pochopení. Mně to alespoň bylo jasné hned a od začátku proto linkuju ze Sovy jen na rubriku Webdesign.

[28] Vložil(a): Kostej, 2003-04-30, 22:21 Solo | MuteČtenáři: ---

Ale no tak, chapu pixyho a vas vsechny ostatni, ale nahodou nenapadlo vas, ze si kazdy text najde sveho ctenare. Marigold shnul historii internetu i weblogu a pooh.cz se proste jako blog of blogs proste a normalne vyviji. Kosile mu je mala a lide si vyhledavaji a ctou co je jim blizke.

Chcete li cist o webdesignu ctete, chtele si jine veci ctete ostatni blogy, HP je vrcholem ledovce, vystavni skrini a jako kazda vystavni skrin je HP mozna malinko neprehledna, ale podle meho staci ji poznat a clovek si hleda to sve....

Chapu vase vyhrady, ale co tak trosku poodstoupit a podivat se na vec z vetsiho odstupu ......

[29] Vložil(a): Lukin [web], 2003-05-01, 00:07 Solo | MuteČtenáři: ---

Mimochodem všimněte si, co udělá Pooh.cz v MSIE/Win, když skočíte do chlívku Linux - http://www.pooh.cz/r.asp?id=150 - absolutně pozicované pravé menu je ořízlé o většinu obsahu.

[30] Vložil(a): Lukin [web], 2003-05-01, 00:12 Solo | MuteČtenáři: ---

Pro jistotu jen malý screenshot - http://weblog.oborsky.cz/upload/pooh-linux.gif

[31] Vložil(a): Garçon [web], 2003-05-02, 10:19 Solo | MuteČtenáři: ---

Tak si, pánové, udělejte RSS pro každý jednotlivý blog zvlášť a hotovo šmitec.

[32] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-05-02, 11:01 Solo | MuteČtenáři: ---

Pro Garcon a Pavel: vždyť každý blog má vlastní RSS , proč by se mělo dělat nějaké "nastavování"? Funguje to samo, správně a bez jakékoliv snahy.

[33] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-05-02, 11:08 Solo | MuteČtenáři: ---

Pro Lukin : absolutně není pozicované nic a mohu ti dát screenshot v MSIE/WIN kde je to zcela vpořádku. Stejně jako je to vpořádku v Mozille, Opeře i Netscape.

[34] Vložil(a): Pavel [web], 2003-05-03, 13:25 Solo | MuteČtenáři: ---

Pro Medvidka: to je dobre. I kdyz krome autoru by to mohli vedet i ctenari :) a hlavne novy ctenari! Idealne s lupou v ruce...

[35] Vložil(a): MedvídekPú [web], 2003-05-03, 17:06 Solo | MuteČtenáři: ---

Pro Pavel : lupou? Ona je ikonka pro RSS snad málo vidět na každém blogu?

Středem pooh je OBSAH, nikoliv desítky fíčurek které tam někde jsou - středem všeho je to co je určeno pro MAJORITU. Majorita ovšem není RSS - rss je praktická záležitost pro poměrně úzkou skupinu lidí.

[36] Vložil(a): Pavel [web], 2003-05-04, 10:04 Solo | MuteČtenáři: ---

Lupu jen na vetsinu odkazu, RSS je videt dobre. Trosku jsem to zobecnil, promin.

Osobne si ale myslim jedine - pokud prijde neznaly uzivatel na pooh.cz, tak je zmateny a utika.

Recese, sport, technika... vsechno smichane dohromady. Nadtim a vedle toho desitky pidiodkazku. Prakticky stranka nic nerikajici. Nerikam, ze je spatne hostovat X blogu (?) o Y tematech. Pokud si nekdooblibi nejake chlivky a chodi jen do nich, tak je mu jedno,co se pise jinde. A pokud to jeste nekdo neudalel, tak na titulni strance se zamota, poblije a odvali se nekam jinam.

Faktem budiz to, ze i kdyz na pooh pise X lidi, tak zadne tema se mi nezda dobre zpracovane (muj pohled na vec). O designu znam lepsi stranky(vcetne RSS), o sportu, s veselymi historkami... ale ja nejsem prototypem internetove uzivatelele :-) osobne povazuji vosu na jazyku zablbost, ovsem podle navstevnosti je velice dobra.

[37] Vložil(a): zdendax [web], 2003-06-18, 20:44 Solo | MuteČtenáři: ---

Musím jedině souhlasit. Podobně tomu bylo např. s PC Světem, kdysi dávno kvalitním internetovým magazínem, dnes internetovým bulvárem, kam píše také každý doslova o všem.

[38] Vložil(a): Lena, 2003-12-22, 11:27 Solo | MuteČtenáři: ---

Pan Pu ma patent na rozum, ... chapete to uz konecne? Kazda diskuze je marna, marna, marna ...


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]