TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku Sinice


[1] Vložil(a): Vita [web], 2003-06-29, 10:05 Solo | MuteČtenáři: ---

Diky prosekani pruseku kolem nadrzi a vysekanim keru na pokrajich chybi neco co by chranilo rybnik pred tim aby se do nej splachla hnojiva z okolnich poli. Navic kdyz je nadrz melka (typicky problem Velkeho Darka, Brnenske prehrady) tak dojde k ohrati vody podstatne rychleji nez normalne (vyssi voda samozrejme podporuje sireni mikroorganismu, mam poct ze nad 23 °C se prirustek potvor ve vode zvysuje velmi rychle, narust se blizi ctverci predchozich hodnot). No a samozrejme posledni duvod - driv se z nadrzi vybagrovavalo v zime bahno. To se dnes nedeje takze jednak jsou ty nadrze cim dal melci a soucasne je tam zivna puda pro mikrouse.

Nojo no, tezko neco nadelat.

[2] Vložil(a): janina.cz, 2003-07-01, 16:46 Solo | MuteČtenáři: ---

v brne byly sinice dycky, akorat se jim nerikalo sinice.. co se tyka toho znecisteni, tady se neni cemu divit, protoze do vody leze hafo chemicky osetrenejch lidi a ta relativne prirodni voda neni schopna se s tim vyrovnat..


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]