TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku Jestli je Administrace ženská...


[1] Vložil(a): rony [web], 2003-06-30, 23:04 Solo | MuteČtenáři: ---

kukni toto:

http://www.bloguje.cz/blogy/kazdy/1033_item.php

[2] Vložil(a): EH [web], 2003-07-01, 06:38 Solo | MuteČtenáři: ---

Viz. http://www.hlava.net/index.php?blogid=1056994770 poslední odstavec. Ani za mák si nejsem jistý, že tento blog provozuje ženská. :-) Ale že by to byl Filip, tomu bych až zas tak nevěřil. :-)

[3] Vložil(a): pixy, 2003-07-01, 09:01 Solo | MuteČtenáři: ---

Jen pro poradek bych rad doplnil, ze tenhle prispevek jsem napsal driv, nez jsem videl oba vyse uvedene spoty... ;)

[4] Vložil(a): Jiří Bureš [web], 2003-07-01, 09:58 Solo | MuteČtenáři: ---

Co naplat. Dnes jsem si všiml, že na TopListu je v TOP10 už víc "nových blogů". A tak, jako je tomu u jiných stránek co se týká návštěvnosti tzv. "pokleslých žádnrů", se pravděpodobně stane i u weblogů (prostě to asi odráží skutečné potřeby návštěvníků).

Že by stálo ke stávajícím kategoriím blogy odborné a osobní přidat ještě třeba erotické a další :-)

[5] Vložil(a): filer, 2003-07-01, 11:13 Solo | MuteČtenáři: ---

Hm, tuto stranku linkli uz viacere blogy. O co ide? Nejaka diskreditacna kampan voci novym blogom?

[6] Vložil(a): Filip Rožánek [web], 2003-07-01, 12:52 Solo | MuteČtenáři: ---

Prohlašuji, že s blogem Administrace nemám a nikdy jsem neměl nic společného, autora (autorku) neznám, není to můj sociologický výzkum a nepomáhám na Administraci s HTML. Sotva mám teď čas na svůj Blok, natož na takové krávoviny.

Rony vaří z vody naprosté nesmysly.

[7] Vložil(a): pixy, 2003-07-01, 13:38 Solo | MuteČtenáři: ---

Taky si myslim, ze odkazy na Filipovy clanky jsou jen falesnou stopou, matenim nepritele a nekdo se bohovsky bavi... ;)

[8] Vložil(a): janina.cz, 2003-07-01, 16:49 Solo | MuteČtenáři: ---

a mne se zase zda, ze napsanim silene kravoviny a naslednym upozornenim na ni na nekterym z ostatnich vlastnich blogu se nekdo pokousi dokazat, ze na spici navstevnosti se dostane diky lavinovitemu sireni odkazu jakakoli kravina .. mimoto mi ten styl STRASNE pripomina vosu

[9] Vložil(a): rony [web], 2003-07-01, 17:34 Solo | MuteČtenáři: ---

K tomu blogu: zvazujem len moznosti s otaznikmi, netvorim domnele/nedomnele fakty a neukazujem prstom, nerobim tam ani jeden zaver - zaroven: cely ten blog je naozaj fun a ten, kto ho robi sa nadherne bavi - na jednom blogu je hlasovanie co je to blog - jedna z moznosti je, ze blog je fun - ja si to myslim.

Tema toho blogu v spotoch ostatnych: zrelo to zrejme vo viac hlavach naraz nezavisle, vid spot pixyho vysiel zaroven s mojim. Ci to ma zmysel dalej rozpitvavat? Napisal som co ma zaujalo.

K novym blogom:

moj nazor: _ziadna_ diskreditacna kampan.

poloha v topliste je docasny jav, stare blogy na tom budu len profitovat - maju obsah, ktory sa da citat a priletom novych blogov prilietaju aj novi citatelia, ti si sami vyberu, co je zaujimave.

A ano, bavim sa na s&&kovom blogu - uz som to niekde komentoval... a ano bavim sa aj na czurakovicovom (odpusti mi skomolenie), takisto sa ale bavim aj na citani pixyho, sovom a dalsich blogoch.

ps: sledovanie toplistu je na hlavu (nie .net) a kto tomu priklada vacsi vyznam ako len to, ze je to rebricek, tak zrejme cele blogovanie berie moc vazne ;-) az tak velmi to netreba - na ukludnenie staci vyhodit ten link na toplist zo stranok ;-) (sam ho nemam a nebudem mat - spravodaj).

[10] Vložil(a): Vita [web], 2003-07-04, 19:34 Solo | MuteČtenáři: ---

a) nechapu o co jde

b) pokud ma ten blog vysokou navstevnost, holt je to zrejme kvuli obsahu. Nevim proc z toho mit blbe pocity. Holt proste vetsinu obyvatelstva bavi vic sex apod. vic nez tvorba html. Budte tomu radi, aspon neni extremni konkurence ;)

c) at uz to je nebo neni neci vyzkum, je to zabava cist

d) at uz to je ci neni zenska, obsah onoho blogu nasvedcuje tomu ze na te entite neco bude - zna IRC, zna toplisty, zahrnula do stranek jyxo - a taky ten blog (prestoze se mi vubec nelibi barvy) ma aspon obsah a jakousi strukturu - navic bez hrubek ;). (otazka ovsem kolik z toho se zajisti rovnou seznamem)

Z cehoz usuzuji ze je to bud alespon trosku schopna zenska (urcite lepsi nez 99% ucastnic miss internet atd.) a mozna ji skoda na skolstvi ;) - nebo chlap kterej se dobre bavi ;)

[11] Vložil(a): roni [web], 2003-07-04, 23:47 Solo | MuteČtenáři: ---

vzdy je vsetko jednoduchsie ako sa zda.


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]