TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku Bude RYCHLOdráha


[1] Vložil(a): hrabák [web], 2003-07-10, 14:43 Solo | MuteČtenáři: ---

Náhodou z Masaryčky do Kladna města pojedeš jenom 42 min. Možná budou výhody někde jinde, kterých si na první pohled nevšimneš?! Já vidím jedinou: nebudou jezdit motoráky. To stačí, ne? Budu stále jezdit autobusem!

[2] Vložil(a): Molir [web], 2003-07-11, 08:40 Solo | MuteČtenáři: ---

Tak tusim, ze se ta rychlodraha stavi hlavne proto, aby se z Ruzynskeho letiste dalo dostat i nejak rozumneji nez BUSy prazske MHD. I kdyz dle meho by nejlepsi variantou bylo natahnout Acko, pres Cervenych vrch, Petriny, Vokovice a Dedinu, ale to by asi bylo drazsi a trvalo dele nez oprava stavajici zeleznicni trati na rychlodrahu, vystavba odbocky na Ruzyn a zkraceni kolecka kolem Unhoste.

[3] Vložil(a): vrabcak, 2003-07-14, 00:16 Solo | MuteČtenáři: ---

Ryclodraha se bude stavet ve dvou etapach - prvni na letiste s max. rychlosti 80 km/h, druha do Kladna s max rychlosti 120 km/h. Takze jiste zrychleni oproti stavajici trati tu bude :-) Budou jezdit nove soupravy, v taktu a budou soucasti PID. Oproti autobusum zlepseni o milion procent :-)

Docela dobry (a pro laiky myslim pochopitelny) clanek je napriklad na http://www.hobulet.cz/view.php?cisloclanku=2003060601

Jinak zbyva jen konstatovat PROC SE TO PROBOHA JESTE NESTAVI, protoze soucasny stav je fakt des bes otres.

Rad si na toto tema (a o doprave vubec) popovidam, takze se klidne ozvi na mail.


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]