TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku Svéráz národní charity


[1] Vložil(a): Ferdinand [web], 2003-07-10, 13:32 Solo | MuteČtenáři: ---

Ono to s tím potřebným bude asi tak, že pro socialistickou vládu je sociál člověk potřebný, protože je to volič. Zatímco soběstačný člověk zpravidla nebude voličem socialistické vlády, tak je pro ní nepotřebný. A podle toho se k němu bude stát pod vedením socialistické vlády chovat.

[2] Vložil(a): pixy, 2003-07-10, 14:22 Solo | MuteČtenáři: ---

he-e hehelee, ferny-fernande, to'e tea FAKT dobry, jako hele, fakt jo. to sou paradokcy, vitte.

[3] Vložil(a): Vita [web], 2003-07-10, 16:56 Solo | MuteČtenáři: ---

Pixy to je strasnej clanek. Ale je to pravda, nechapal jsem kdyz jsem vyhazoval par starych 'malickosti' (kusy kovu kolem 20 kg co sme pouzivali pri kontrole kramu pod vodou protoze klasicka zavazi je skoda zahazovat) a pak jsem videl dedka co byl mezi stovkou a smrti jak to vlece pryc... nechapal jsem. Pomale jsem jeste premyslel jestli s tim tomu chlapovi nepujdu pomoct.

[4] Vložil(a): jirka, 2003-07-11, 09:53 Solo | MuteČtenáři: ---

Pripomnelo mi to prihody z povodni, kdy nekteri lidi nepochopili, ze ti vyplaveni, kteri prisli o vsechno, potrebuji funkcni veci a davali jim stare, nepouzitelne kramy ("my bychom to stejne vyhodili, tak si to vemte..."). A jak potom byli na sebe hrdi ("my jsme nic na zadnou charitu nedali, my si vybrali adresne konkretni lidi!"). Ti chudaci obdarovani ty kramy pak s pocitem viny tajne zahazovali a citili se pritom vselijak. Takze jestli si i ty takhle predstavujes charitu, tak potes koste! Nekdy mi prijdes jako rozumny clovek, ale nektera blognuti mi prijdou jak od Docekala. Uz jsi snad dost starej na to, abys pochopil, ze do slozite zivotni situace se da dostat docela snadno. A posmivat se "dedkum" hrabajicim se v popelnicich s tim, ze jim "charitativne" nechas spinavou ponozku, je dost detinska zabava.

[5] Vložil(a): Ludek Rolecek [web], 2003-07-11, 10:58 Solo | MuteČtenáři: ---

Jirka: tedy, nechci mluvit za Pixyho, ale mam dojem, ze to psal prave naopak! Ze je mu prave hloupe takove veci nekomu davat, ze takove veci na charitu prave zasadne nedava a stare ponozky a fujtajfly z lednice se snazi zabalit tak, aby uz je vazne nikdo nechtel a nebral. A ani mi neprislo, ze by se Pixy tem dedkum nejak zvlast posmival. Ale jak rikam - nechci mluvit za neho, treba se jim vazne posmival :)

[6] Vložil(a): pixy, 2003-07-11, 12:28 Solo | MuteČtenáři: ---

Ludek> Aspon nekdo pochopil mou lehkou (uznavam, ze spatne napsanou) ironii. Dekuju ti nacelniku, ze ses me zastal...

[7] Vložil(a): eLKa [web], 2003-07-11, 13:49 Solo | MuteČtenáři: ---

Nejen náčelník to pochopil. Dělám to taky tak, naplním igelitku starými roztrhanými hadry a pak třeba bahoru vyliju zkažené mléko. A přesto to některé zvláště otrlé jedince neodradí.

[8] Vložil(a): eLKa [web], 2003-07-11, 13:55 Solo | MuteČtenáři: ---

Ještě perlička - před časem se naše televize začala loučit svérázným způsobem. Doba od stisku tlačítka ON po naběhnutí obrazu se z původních asi deseti vteřin prodloužila za necelý měsíc na neuvěřitelných dvacet minut. Koupili jsme novou a co se starou? V záchvatu dobročinnosti jsem ji vynesl před dům ke kontejneru, nalepil k ní návod a popisku, že za cca 1000 korun ji opraví v nejbližším servise. Za pět minut byla pryč. Přijela dodávka, vystoupili dva serjožové (rozuměj seriozně vyhlížející páni), naložili a když zamířili ke vchodovým dveřím, zděsil jsem se, zda nejdou požádat o záruční list ;)

[9] Vložil(a): Míla [web], 2003-07-12, 17:23 Solo | MuteČtenáři: ---

Ja si naopak myslim, ze je to vyborny clanek psany s lehkou ironickou nadsazkou. Oba jsme se s manzelkou pobavili. Nedavno jsme obdobne resili odvoz lednice (tj. za odvoz). byla funkcni, jenom ponicena vybuchem burcaku (viz http://www.hobby-info.cz/lednice.htm), druhy den byla pryc. Ne vzdy zmizi vsechno, koberec byl pred barakem nekolik mesici, az jsme vymekli a odvezli jej na sberny dvur. Ted premyslim, co s matraci, obavam se, ze dve hodiny neudou stacit ....

[10] Vložil(a): Martin Kopta, 2003-07-26, 09:59 Solo | MuteČtenáři: ---

Petře, tohle je jeden z těch lepších a koleduje si o zveřejnění v nějakém víkendu, i když asi ne v Blesku. :-)


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]