TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku Dobrrrrrrrrrré rrrrrrrrráno


[1] Vložil(a): Arthur Dent [web], 2003-12-16, 09:59 Solo | MuteČtenáři: ---

Ještě že neráčkuješ! :)

"Dobvé váno..." bych v deset dopoledne asi nepřežil!

[2] Vložil(a): pavelm [web], 2003-12-16, 10:25 Solo | MuteČtenáři: ---

To taky dobře znám.
Chce to vyrazit někam pryč a doma být jen když tam oni nejsou! :)

[3] Vložil(a): Petr, 2003-12-16, 10:34 Solo | MuteČtenáři: ---

Dělejte od šesti a už Vám to ani nepřijde. :-)

[4] Vložil(a): Vesničan, 2003-12-16, 11:20 Solo | MuteČtenáři: ---

Září, říjen,, listopad. Bezútěšné měsíce, kdy mi nad hlavou nový majitel bytu prováděl totální rekonstrukci. A to důkladnou. Dokonce si nechal postavit v obývacím pokoji krb. V paneláku.

[5] Vložil(a): E.T. [web], 2003-12-16, 11:25 Solo | MuteČtenáři: ---

Jsou horsi veci - bydlim v poslednim patre mestsky urad podal navrh na schvaleni stavebniho povoleni aby postavili podkrovni patro nad nama - stavebni povoleni si preqapive take schvalili a ted takhle vrtaji uz treti mesic: - ( ale co vic statik to blbe spocital a stala se super vec - poklesly stropy nejdou skoro otevirat dvere ve stropech jsou spary o velikosti 0,5 cm a zvetsujou se - no jak rikam fakt proste super:- (

[6] Vložil(a): Jiri Krakora, 2003-12-16, 12:21 Solo | MuteČtenáři: ---

A co teprve kutilové ala Běda Trávníček. Pár jich v domě máme a už jsem podal oficiální návrh, aby se jim k vánocům z domovního fondu koupily pořádné vrtačky s pneumatickým příklepem, když jim to do toho panelu s normální příklepovkou nejde. Nechal se však jeden slyšet, že to by ho nebavilo. Nejlepší na tom prý je, rvát tu vyklepanou uřvanou vrtací krávu do toho betonu násilím; má prý potom pocit moci. Co jsem viděl jeho ženu, ani se mu nedivím a je mi ho docela líto. A po patnácti letech jsem si už na pravidelné celovíkendové vrtací orgie, odstartované sedmou hodinou ranní, zvyknul. A když slyším, jak z jedenáctého patra padá stoupačkami do přízemí lidský výkal v šumění vodopádu spláchnutí, tak jen s úsměvem vzpomínám na doby, kdy mi to ještě vadilo. A noční sexuální orgie sousedů nad námi mne dokáží také pěkně rozparádit. Jestli však jednou soused bude svou ženu skutečně podřezávat, tak to ani nepoznám. Jediné, co mi pořád ještě vadí, je ta noční prádelna u některých sousedů nad námi. Byl bych pro, aby se tam omezila pracovní doba do desíti večer. Skákající pračka ve dvě ráno ve mně probouzí noční můry. A snad i ty děti by mohli chodit kakat doma a nedělat to ve výtahu, když se to naučili vydržet i ti psi, což už je co říci. No ale to je už trochu OT.

[7] Vložil(a): Vilém Málek [web], 2003-12-16, 13:43 Solo | MuteČtenáři: ---

[pixy]: Což o to, teď jsi na tom ještě dobře. Až budete mít ty forobuňky a časovače, tak si užiješ. Já musím po příchodu domů mávat rukama jak větrný mlýn, aby si mně forobuňka všimla, a sprintovat jak zajíc (a stejně ten časovač nedoběhnu ;–)

[8] Vložil(a): a1024, 2003-12-16, 13:46 Solo | MuteČtenáři: ---

cool down
nam v praci stavali nadstavbu - dalsie poschodie
to mi viac ako tyzden skakal po stole pohar s mineralkou
co to spravilo s diskami sa radsej ani nepytam

[9] Vložil(a): rony [web], 2003-12-16, 20:04 Solo | MuteČtenáři: ---

naaaaaaam uzz rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooook rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrobiaaaaaaaaaaaa zateplovanie barrrrrrrrrrrrrrrrrrrraku.

su len v prrrrrrrrrrrrrrrrrrrvej polovici.

vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtkave stastie chcelo, ze dosli prrrrrrrrrrrrrrrrachy a zima. prrrrrrrrrrrrrrrrrace skoncili. mozno az do marrrrrrrrrrrrrrrrrrrca.

vtedy uz budem v novom barrrrrrrrrrrrrrrraku a zacne to znova. nejaky sused kutil bude narrrrrrrrrrrrrtavat drrrrrrrrrrrrrrrrrrrevene oblozenie stien, podlahy, plafona, vlastnej zeny, drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrbne maaaaaaaaaa ;-)

[10] Vložil(a): Fanda, 2003-12-17, 11:44 Solo | MuteČtenáři: ---

Tak na tohle velmi vděčné téma se rozjela diskuze i v dubnu na vose na jazyku http://www.vosanajazyku.com/index.php?p=16&more=116
Já byl v té době také zoufalej z kutilů v našem domě a tohle mě trochu uklidnilo, že v tom nejsem zdaleka sám a zjistil jsem že přestěhování pravděpodobně nic nevyřeší.
Pomalu si zvykáme, a vrtání v neděli po poledni se stalo pravidelným koloritem a ukolébavkou pro naše dítě. Až s tim přestanou, tak asi budu muset začít já, jinak nám neusne :-)

[11] Vložil(a): soundake [web], 2003-12-17, 22:52 Solo | MuteČtenáři: ---

hehé .... tohle znám, ale ještě se zlepšovákem... u nás startujou motory, sekají, řežou, brousí od šesti do devíti a pak celej den nic :))))

[12] Vložil(a): martin, 2003-12-19, 14:00 Solo | MuteČtenáři: ---

ad [6] : Fakt dobre som sa pobavil :) .


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]