TOPlist

Pixylophone - komentáře

Komentáře (od nejstarších po nejnovější)

Komentáře k příspěvku O bázlivém duchu a přečůraných literách


[1] Vložil(a): Scalex [web], 2004-08-24, 11:08 Solo | MuteČtenáři: ---

Ano, raději nečíst. Ale ne kvůli trapnému a sebehlednému Staníčkovi (nemístná skromnost), ale protože jde zase o záležitost, která každému soudnému člověku (obzvlášť "z oboru") neskutečně hne žlučí. A to jsem člověk, který tu kauzu jen sleduje. Jak se musí cítit někdo, kdo těm pravidlům dobrovolně věnoval kus svého života a teď se musí dívat na to, jak mu jeho dítko przní ouředníci, to snad raději ani nechci vědět.

[2] Vložil(a): Bohumír Bednařík [web], 2004-08-24, 11:27 Solo | MuteČtenáři: ---

Moje řeč. Navíc, když tomu ten čas věnovali úplně zadarmo.

[3] Vložil(a): Jan Odvárko, 2004-08-24, 13:45 Solo | MuteČtenáři: ---

Bohužel s tím nelze nic dělat. Ti méně zasvěcení, kteří mají tuto "teorii" praktikovat, budou v důsledku své neodbornosti všechna ta pravidla jen znehodnocovat. Nenapadá mě jediné reálné řešení. Lze si pouze postěžovat.
Jen tak na okraj... O tomhle problému vím z vlastní zkušenosti už dlouho. Co mě ale taky rozčiluje, jsou některé nesouhlasné příspěvky u mnoha Pixyho článků. Ano, samozřejmě má každý mít svůj názor a může se o něj podělit s ostatními. Ovšem tak ostré a na první pohled nesmyslné komentáře, psané navíc zase jenom laiky, to nelze přehlédnout - ač se snažím. Nebudu uvádět příklady (už proto že by neprošly cenzurou :-) ), každý jistě víte, které komentáře mám na mysli. Já s Pixym v této oblasti téměř vždy souhlasil a nemyslím si, že by se jeho myšlení či přístup ubíraly špatným směrem.

[4] Vložil(a): qwerfdsa, 2004-08-24, 18:19 Solo | MuteČtenáři: ---

Taky bych rad poskytnul, byt bezvyznamnou, presto uprimnou podporu pixymu.

Ne nadarmo se rika, cin certu dobre, peklem se ti odvdeci.

Take jsem uz par webu zkousel delat, ale od doby co se ke me dostaly informace W4D a pozdeji Pravidla pro tvorbu přístupných webů veřejné správy, jsem zjistil jak spatne jsem si pocinal. No, nerad to priznavam, ale je to tak. O to vice jsem pixymu a jemu podobnym vdecny za osvetu kterou vedou. Drzim palce a chranim si viru, ze dobre skutky se vyplaci. (ach, jak me deprimuji lide s opacnym nazorem)

[5] Vložil(a): waffen MS [web], 2004-08-25, 08:07 Solo | MuteČtenáři: ---

no většinou je to tak, že když někdo nedokáže napsat stránky pomocí css tak hlásá "Tabulky rulez a MSIE only" a jen tiše závidí, když vidí jak jednoduše se předizajnovává web založený striktně na css a s odělenými daty a formátováním ( předělám pár obrázků pro pozadí a zedituji index.css a jdu brouzdat na kompost/kartinky)


Váš názor

Přidat nový komentář

Váš komentář

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku již bylo ukončeno.

Chcete-li autorovi přesto sdělit nějakou podstatnou informaci, která se příspěvku týká, kontaktujte jej e-mailem. RSS 0.9x  Export  RDF  Export  RSS 0.9x  Komentáře  TXT  Komentáře  XHTML 1.0  Validate  W3C  CSS 2.1  Em-web  Resizable  W4D  90% dogmatic

Vygenerováno: [stránka generována dynamicky]