Text komentáře:

ahoj pixy, většinou nikam moc nepřispívám. ale tady mi to prostě nedalo. souhlasím s tebou úplně ve všem. bohužel, jak už podotkl někdo v příspěvku nade mnou, v čechách není pro mě v současné době důvěryhodná strana, která dokázala prosadit např. zvětšení přídělů peněz do vědy a školství, snížení daní a zamezení zneužívání sociálních dávek a to nemusíme chodit pro inspiraci do irska, ale už i na slovensko. a to jsem k tomu volič levice (klaus a spol pro mě byli nedůvěryhodní - nepovedená kupónovka, soudci=bozi apod.), ale to co tam teď špidla a jeho banda předvádějí - to je opravdu neskutečné.

nejlepší vláda za celou krátkou dobu naší demokracie byla úřednická vláda pana tošovského. byli to profíci a neměli potřebu hrabat a hrabat. a na tom to vždycky podle mě skončí, protože demokracie není pro všechny. demokracie je vládou moci a peněz. kdo to navrhul ideální republiku? už si moc dobře nevzpomínám, ale nebyl to aristoteles s tím, že vládnoucí vrstva nesmí mít rodiny a z toho vyplývalo, že nemá potřebu hrabat?

ten nápad s novou stranou je výborný, jen by se musela uživit sama, aby pak nebyla zavázána nějakým sponzoříčkům. no a to by chtělo, aby ji zakládali lidé, kteří mají kromě vize dostatek finančních prostředků (ale ti už většinou nemají potřebu, takovou stranu zakládat) no nic musel jsem se z toho nějak vypsat, protože mě to fakt taky docela dost sere.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře